
Burgemeester en wethouder bezoeken nieuwe tenniscentrum
Gepubliceerd:
Laatste update:
Auteur: Gemeente Amstelveen
Burgemeester Tjapko Poppens en wethouder Sport Rob Ellermeijer brachten donderdag een bezoek aan het nieuwe nationale tenniscentrum Amstelveen. Het NTC Amstelveen werd in december feestelijk geopend. Het centrum wordt het ‘kloppend hart’ van tennis in Nederland waar de hele Nederlandse tennistop traint. Maar het NTC is er voor iedereen, jong en oud, valide en mindervalide, breedte- en topsport. Het centrum is klaar voor het buitenseizoen, maar er zijn nog veel meer ambitieuze plannen.
“Het tenniscentrum is echt state of the art, indrukwekkend om te zien”, zegt burgemeester Tjapko Poppens. “En het is een aanwinst voor Amstelveen. We zijn trots dat we deze faciliteit binnen de gemeentegrens hebben.”
Wethouder Ellermeijer vult aan: “In Amstelveen wordt van oudsher veel getennist, het NTC past dus goed bij ons en is een enorme stimulans voor de sport in Amstelveen, maar ook de bedrijvigheid.”
Fotobijschrift
Van links naar rechts:
Frans Poel, manager NTC de Kegel Amstelveen, Tjapko Poppens burgemeester, Wilma Schoonderbeek-Netjes Netjes beheer, Rob Ellermeijer wethouder, Bart Righarts Netjes beheer, Erik Poel directeur KNLTB