Nieuws
Buurtkamer KKP open voor Paas‑koffieochtenden
Rubrieken: Nieuws, Wijknieuws
Gepubliceerd:
Laatste update:
Bron: Elwin Lindeman/H Buurtkamer KKP aan de Lindenlaan 75 open op Pasen en Koningsdag De Buurtkamer Keizer Karelpark is geopend op zowel Eerste als Tweede Paasdag, met gezellige Paas‑koffieochtenden op zondag 5 en maandag 6 april. Ook op Koningsdag, maandag 27 april, staan de deuren open. Kinder Vakantie Kamer
Bewoners zijn tussen 10.00 en 12.00 uur van harte welkom voor een gratis kopje koffie of thee met iets lekkers. Tijdens de Paasdagen serveren we Paasbrood en Paaseitjes. Op Koningsdag trakteren we op oranje tompoezen.
Er zijn ook weer leuke kinderactiviteiten voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar. Op Tweede Paasdag van 12.30 tot 14.00 uur kunnen kinderen paaseieren schilderen en zoeken. Kosten zijn € 2,- per kind.
Op Koningsdag tussen 10.30 en 12.00 uur kunnen kinderen alles oranje maken bij onze kinderworkshop 'Alles Oranje'. Klik hier voor activiteiten in de Buurtkamer KKP APRIL 
