Onderwijs en Educatie

De Kinderboekenweek komt eraan!
Rubriek: Onderwijs en Educatie
Gepubliceerd:
Laatste update:
Auteur: De Kinderboekenweek komt eraan!
Van woensdag 30 september tot en met zondag 11 oktober is het Kinderboekenweek. Het thema is 'En toen', m.a.w.: het verleden staat centraal. Het Kinderboekenweekgeschenk 2020, De diamant van Banjarmasin, werd geschreven door Arend van Dam en u krijgt het gratis van uw boekhandel bij aankoop van ten minste € 12,50 aan kinderboeken. Mylo Freeman verzorgde het Prentenboek van de Kinderboekenweek: Tweeling. Vanaf 30 september is het te koop voor € 7,25 (zolang de voorraad strekt).
De coronaperikelen hebben natuurlijk ook hun weerslag op de Kinderboekenweekactiviteiten. Zo kunnen de boekenmarkten op school helaas niet doorgaan. Daarom zullen we het tegoed voor de schoolbibliotheek dat normaalgesproken wordt opgebouwd tijdens de schoolverkopen, nu koppelen aan de verkopen in de boekhandel.
Van alle tijdens de Kinderboekenweek door school of door de (ouders/grootouders/begeleiders van de) kinderen zelf aangeschafte kinderboeken zal 10% van het aankoopbedrag ten goede komen aan de schoolbibliotheek. Vergeet bij het afrekenen dus niet te melden op welke school de kinderen zitten, dan zorgen wij voor de rest.
In de bijlage de speciale Kinderboekenweekeditie van Blankevoorts Boekennieuws, met daarin o.m. de Griffel- & Penseelwinaars, informatie over themagerelateerde kinderboeken en natuurlijk onze eigen leestips.
Op woensdag 30 september en op woensdag 6 oktober zijn er extra Voorleesuurtjes voor de kleintjes. We doen dat in twee tijdsblokken: om 10:00 uur en om 11:00 uur. U bent van harte welkom. Wel graag vooraf even aanmelden en doorgeven hoe laat u wilt komen en met hoeveel personen (boekhandelblankevoort@planet.nl of 020 6455694).
Het zijn warrige tijden waarin we leven, maar we hopen er desondanks ook deze Kinderboekenweek weer een feestje van te maken. Blijf gezond, en tot volgende week!