mijn Amstelveen
zaterdag 21 februari 2026
  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Wijknieuws
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
  • Vrouwencirkel Amstelveen
  • Rondje Kunst Keizer Karelpark
  • Lijsttrekkers Amstelveen
9°
Files

Fototentoonstelling Margot Fiechter en Adrie Kraan bij Cultuurpunt Aalsmeer

18 november 2023

Het Cultuurpunt Aalsmeer presenteert met trots een boeiende fototentoonstelling van de getalenteerde fotografen Margot Fiechter en Adrie Kraan. De tentoonstelling is voortgekomen uit hun verdiepingsmentoraat bij de Nederlandse Fotobond. De foto's laten een uniek inzicht in hun artistieke ontwikkeling en persoonlijke focus binnen de wereld van de fotografie zien.

Margot Fiechter: Magnificent Trees

De intrigerende foto's van Margot Fiechter nemen de toeschouwers mee op een reis door de kracht van oude bomen. Gedurende de periode van september 2022 tot januari 2023 heeft zij met toewijding bijzondere bomen vastgelegd. Hierbij kwamen de wortels op indrukwekkende wijze vrij door weersinvloeden en klimaatverandering. In haar woorden benadrukt Fiechter het belang van het beschermen van deze bomen en het verbeteren van het klimaat. De tentoonstelling toont 12 prachtige werken die de weerbaarheid van deze bomen symboliseren.

Adrie Kraan: Architectuur en Mens

Adrie Kraan daarentegen heeft zich toegelegd op de fascinerende wereld van architectuur en de interactie tussen de mens. Tijdens zijn fotomentoraat heeft hij onderzocht hoe mensen architectuur ervaren en hoe deze interactie vorm krijgt. Zijn verzameling foto's omvat zowel speciaal voor het mentoraat gemaakte werken als andere werken die de essentie van architectuur vangen. De verzameling bestaat diverse werken, van eenvoudige schuurtjes tot indrukwekkende architectonische hoogstandjes zoals het Sluisgebouw in Amsterdam.

Kom de tentoonstelling bekijken!
De tentoonstelling biedt een kijk op de diverse perspectieven van deze twee fotografen, waarbij zowel de kracht van de natuur als de menselijke invloed op architectuur centraal staan. De foto’s, allen bewerkt en afgedrukt door de kunstenaars zelf, zijn eerder met succes tentoongesteld in het gemeentehuis van Uithoorn.

Op zaterdag 18 november zal de tentoonstelling worden geopend. Iedereen is van harte welkom om de opening bij te wonen. De opening vindt plaats in de foyer van de oude veiling, Marktstraat 19, Aalsmeer, van 15:30 tot 17:00 uur. Na de opening is de tentoonstelling te zien tot de voorjaarsvakantie.

Ga terug

Volg ons

Kopij voor UITagenda

UitAgenda Amstelveen

21 februari 2026 10:00 - 12:00

Repair café Elsrijk
Stadsdorp Elsrijk

21 februari 2026 14:00 - 17:00

Sip & paint - in Cobra

21 februari 2026 13:30 - 14:30

Portuguese storytelling | 2-6 jaar in Bieb Stadshart
Bieb

Volledige UitAgenda
  • Bankras Kostverloren
  • Bovenkerk
  • Buitengebied Amstelveen
  • Elsrijk
  • Groenelaan
  • Keizer Karelpark
  • Nes a/d Amstel
  • Oude dorp
  • Patrimonium
  • Randwijck
  • Stadshart
  • Uilenstede Kronenburg
  • Waardhuizen Middenhoven
  • Westwijk
  • Amstelveen breed
  • Regio breed
Keizer Karelpark viert 100 jaar – vier mee!
Lijsttrekkers Amstelveen
Gemeenteraadsverkiezingen

Rubrieken

  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Wijknieuws
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
Rondje Kunst Keizer Karelpark
Conchita Willems
Vrouwencirkel Amstelveen
Buurtkamers KKP
YOUTUBE MijnAMSTELVEEN

Menu

  • Advertorials
  • Word Sponsor van MijnAmstelveen
  • Over Stichting MijnAmstelveen
  • Berichten insturen
  • Contact
  • Wie en Wat is MijnAmstelveen
  • MijnAmstelveen ANBI
  • Disclaimer
Activiteiten in Amstelveen
Visit Amstelveen
&Holland Magazine

Deel deze pagina

  • Share
  • Share
  • Share
  • Pin

Hoofdsponsor

Sponsors

Poppodium P60
mijn Amstelveen

© 2026 mijn Amstelveen