In P60 Harald Veenstra's 'Golden Oldies café'
-
Locatie: P60
Dinsdag 1 juli, aanvang 15.00 (zaal open 14.30) uur Harald Veenstra's 'Golden Oldies café' in Poppodium café P60, Stadsplein 100 Amstelveen. De toegang gratis
We gaan samen met zanger Harald Veenstra, terug naar de grootste hits uit de jaren '60 en '70.Het begin van de popmuziek betekend mee Zwijmelen met Elvis, Jim Reeves en Cliff Richard maar ook The Beatles en The Every Brothers komen voorbij. En wie kan er nog stil blijven zitten bij de aanstekelijke muziek uit de film Grease?
De absolute topgroep in de jaren '70 werd ABBA maar ook onze eigen 'Una Paloma Blanca' en 'Missisippi' stonden wereldwijd nr. 1. BZN, The Cats, Maywood en Luv' werden internationaal beroemd. 'Mon amour, 'One Way Wind', 'Rio' en 'The greatest lover' zingt iedereen nog moeiteloos mee. Maar ook de Nederlandstalige meezingers deden het goed.
André Hazes scoorde hit na hit net als Conny Vandenbos, Willeke Alberti,
Nico Haak en Rob de Nijs. Zullen we de glitterbol nog eens ophangen voor de discohits van Boney M, The Village People en Gloria Gaynor? Als Lee Towers zingt:'You never walk alone' doet iedereen uit volle borst mee.
Zin in een feestje?
Welkom in het Golden Oldies Café !
De voorstelling wordt tijdens het zingen omlijst door prachtige dia's van bijzondere artiestenfoto's en andere sfeerbeelden die met de liedjes te maken hebben en het optreden een hele nieuwe dimensie geven. Het is dus: Horen, Zien en Zingen!