Internationaal befaamd circusgezelschap Circa naar Schouwburg Amstelveen
-
Locatie: Schouwburg
Maak kennis met één van 's werelds meest toonaangevende circusgezelschappen: Circa. Op vrijdag 6 maart 2026 staat het Australische gezelschap in Schouwburg Amstelveen met hun voorstelling Humans 2.0, een visueel spektakel voor jong en oud waarin de fysieke grenzen tot het uiterste worden verlegd.
In de voorstelling verschijnen tien lichamen in een lichtflits. Ze bewegen een vluchtig moment in harmonie en dalen dan af in een kronkelige trance. Menselijke torens groeien en vallen uiteen, lichamen springen op en worden gevangen. De fysieke grenzen worden tot het uiterste verlegd. Kunnen we ooit een perfect evenwicht vinden of is meebewegen met de voortdurende verandering de enige weg vooruit?
Een visueel spektakel voor jong en oud

Humans 2.0 is het volgende hoofdstuk van Circa’s internationaal befaamde Humans-reeks. Een strak vormgegeven choreografie van lichamen, pulserend op muziek van componist Ori Lichtik in de dramatische belichting van Paul Jackson. Humans 2.0, gecreëerd door circusvisionair Yaron Lifschitz, is een visueel spektakel, geschikt voor jong en oud. Voor de voorstelling op vrijdag 6 maart in de schouwburg zijn nog kaarten beschikbaar.
Over het gezelschap Circa
Circa is één van 's werelds meest toonaangevende circusgezelschappen. Ze verleggen de grenzen van het circus en brengen een spannende mix van acrobatiek, beweging, show en theater. Sinds 2004 toeren ze vanuit Brisbane, Australië de wereld rond en traden voor bijna 2 miljoen mensen op in meer dan 45 landen. De voorstellingen zijn ontvangen met staande ovaties, lovende recensies en uitverkochte zalen op zes continenten.
Bekijk de complete theateragenda op www.schouwburgamstelveen.nl.
Foto schouwburg
