Internationale Vrouwendag: sport aan de Poel en activiteiten in Cobramuseum
-
Locatie: Zie locaties
Programma dinsdag 8 maart 2022 van 10 – 15:45 uur
En dan nu nog completer, tadadada, het programma van Internationale vrouwendag en -week 2022 in Gemeente Amstelveen. Hoort deelt het voort, en boek snel! Vooral het intieme voorprogramma met Stieneke Kruijer en helende na programma #UitVoorzorg en #StoicijnseGidsvoorGeluk in Stadsdorp Elsrijk zitten sneller vol dan je denkt.
Internationale vrouwendag 2022 is nu nog completer met:
* 's Avonds filmvertoning 'Hidden Figures' in Villa Randwijck
* 's Ochtends opening aan de Poel met Amstelveen Sport
* Tussen de middag: #Gelukswandeling met wijkcoach Caron Honold vanuit Moc Participe
* 's Middags yoga tussen de kunst, lezing en tentoonstelling Clandestien: lichaam centraal in Cobramuseum
En vergeet niet een kijkje te nemen op de boekentafels in Libris Venstra en de de Bibliotheek Amstelland
AmstelveenSport
Tijdens internationale vrouwendag op dinsdag 8 maart 2022 organiseert AmstelveenSport activiteiten voor vrouwen uit Amstelveen om te sporten en bewegen.
Powerwalk
De dag start met een powerwalk om De Poel. Een wandeling van ongeveer 45 minuten waarbij het tempo langzaam wordt opgevoerd zodat er lekker sportief gewandeld wordt en de conditie gewerkt wordt. Iedereen kan meedoen, je loopt op je eigen tempo.
Urban Gym
Na de powerwalk is er een korte pauze en gaan we door met Urban Gym op de fitnesstoestellen aan de Poel. Onder begeleiding van onze sportcoaches kan er 45 minuten gesport worden op de verschillende toestellen.
Tijden en locaties:
10:00 uur Powerwalk, verzamelen bij de Urban Gym aan De Poel
11:00 uur Urban Gym, verzamelen bij de Urban Gym aan De Poel
De Urban Gym is gelegen op het veld aan de parkeerplaats achter het gemeentehuis
Museumgym in het Cobra museum
In de middag verzorgt AmstelveenSport in samenwerking met het Cobra museum een beweeg les tussen de kunst in het museum.
14:30 uur Beweegles in het Cobra Museum, Sandbergplein 1

https://www.facebook.com/Vrouw...
Aanmelden en kosten
Aanmelden voor de Powerwalk en Urban Gym kan via www.amstelveensport.nl
Aanmelden voor de beweeggym in het Cobra Museum kan via www.cobra-museum.nl
Alle drie activiteiten zijn gratis.
Kom en beweeg mee
Kom dinsdag 8 maart lekker in beweging. Doe mee met alle drie de activiteiten of kies er eentje uit die het beste bij jou past. We zien je dan!
Voor vragen over deze activiteiten: Sven Kuits.kuit@amstelveensport.nl 088 – 85 85 104