In dit voormalige Arboretum staan vele bijzondere bomen wat betreft soort, vorm en formaat. Voorbeelden zijn enorme Kustmammoetbomen, een prachtige Japanse esdoorn, groepen Hartjesbomen, verschillende soorten eiken, iepen, berken en nog veel meer. Het IVN Amstelveen en de gemeente Amstelveen hebben de handen in elkaar geslagen om te bereiken dat het park goed wordt onderhouden en dat de uitstraling ervan behouden blijft. Als IVN-bomenwerkgroep willen wij jullie in de gelegenheid stellen om de waarde en schoonheid van het park te leren kennen.
Wij nodigen jullie daarom uit om zaterdag 20 april een keer met ons mee te wandelen langs de mooie bomen die daar staan. We geven dan uitleg over het park, enkele bijzondere bomen en de ontwikkelingen die er gaande zijn.
We verzamelen aan de Westelijke ingang van het park, bij het bruggetje van de Kalfjeslaan naar de ingang van Uilenstede. Aanmelden is niet nodig. De wandeling duurt 1 ½ tot 2 uur.
De IVN-bomenwerkgroep Amstelveen ivnbomenwerkgroep@freedom.nl |
|