Duurzaamheid en Natuur

IVN-wandeling op Wester-Amstel: maart-april voor het hele gezin!
Rubriek: Duurzaamheid en Natuur
Gepubliceerd:
Laatste update:
Auteur: IVN
De maandelijkse IVN-excursies met natuurgids kunnen vanwege corona niet doorgaan. Deze beschreven wandelroute komt ervoor in de plaats. De wandelroute is vrij kort en kan goed met kinderen worden gelopen; afhankelijk van hoeveel u bekijkt in een half uur tot een uur.
De zeventiende-eeuwse buitenplaats Wester-Amstel is een van de drie nog overgebleven buitenplaatsen aan de Amstel, en de enige die voor publiek toegankelijk is. Het huis, tuin en park en de theekoepel zijn alle Rijksmonument.
Het park is geopend op werkdagen van 9.00 tot 16.30 uur en op zaterdagen, zondagen en feestdagen van april tot oktober van 12.00 tot 16.30 uur. Deze tijden zijn onder voorbehoud; controleer op www.wester-amstel.nl de recente gegevens.
In het weekend wordt het park soms druk bezocht; ga zo mogelijk doordeweeks als u afstand wilt houden van andere bezoekers. Het adres is Amsteldijk-Noord 55, 1183 TE Amstelveen.
Honden worden in het park niet toegelaten! Het park is vrij toegankelijk,maar een donatie voor onderhoud wordt op prijs gesteld. Dit kan via de knop ‘steun ons’ op de website www.wester-amstel.nl.
Als u structureel wilt bijdragen, kunt u donateur worden van de stichting Vrienden van Wester-Amstel.Het huis is niet toegankelijk. Sommige paden kunnen in het voorjaar wat modderig zijn; de meeste zijn wel te belopen met kinderwagen of rollator.Houd rekening met de steile helling direct achter de poort.