Júlia dos Santos Baptista start 'Kunstuitleen voor vrienden + vrienden van vrienden'
Gepubliceerd:
Laatste update:
Auteur: Júlia dos Santos Baptista
Júlia dos Santos Baptista heeft de afgelopen jaren veel schilderijen gemaakt in haar atelier aan de Van Weerden Poelmanlaan 4 in Amstelveen. Velen mogen nu deel uit maken van privécollecties van kunstliefhebbers over de hele wereld.
Andere schilderijen zijn echter nog op zoek naar een muur: hun bestaansreden! Daarom heeft zij een manier bedacht om schilderijen en muren elkaar te kunnen leren kennen: 'daten'!
Júlia: "Voor dit matchingsproces, kunst voor vrienden + vrienden van vrienden (kvv + vvv), hebben we elkaar wèl nodig:
1. Stuur me alsjeblieft per email een foto van je single muur of muren, samen met eventuele wensen (kijk op mijn website voor eventuele inspiratie)
2. Ik maakt dan een virtuele match en stuur je deze per e-mail toe.
3. Wanneer jij/jullie denken dat het een mooie match is, dan nodig ik je hierbij uit om mijn atelier te bezoeken en 'we take from there'!
Vervolgens kan je het schilderij laten maken, kopen of huren. De huur is een vast bedrag per maand van ongeveer 2% van de marktwaarde van het schilderij, wat lager dan gebruikelijk is in de markt. De helft daarvan (1%) gaat naar je spaartegoed. Het spaartegoed wordt dan in mindering gebracht op de koopsom, mocht je later een schilderij bij mij kopen. De maximale uitleentermijn is 2 jaar.
Voorbeeld huurprijzen kvv + vvv per maand (excl. btw)
Voor een doek van 100 x 140 cm (marktwaarde € 2400, =): € 48, dat wil zeggen € 24 is een tegoed bij aankoop van het schilderij.
Voor een doek van 100 x 180 cm (marktwaarde € 2800, =): € 56, dat wil zeggen € 28 euro is een tegoed bij aankoop van het schilderij.

Artikel: Nieuwe expositie Júlia dos Santos Baptista: 'Schilderen in Corona-tijd en kunst als universele taal'
Júlia dos Santos Baptista
Pintora I Schilderes I Painter
www.juliadossantosbaptista.com
+31 6 413 460 40
En ook al heb je geen eenzame muur, maak dan gerust een afspraak om naar mijn studio te komen, want onze match als vrienden is sowieso altijd al daar om gevierd te worden! Ik er naar uit om je/jullie te mogen ontvangen.