Nieuws

Nationale Pyjamadag - Doe mee en laat zien dat je niet wegkijkt
Rubrieken: Nieuws, Maatschappij
Gepubliceerd:
Laatste update:
Bron: MijnAmstelveen
Op donderdag 13 november 2025 is het weer Nationale Pyjamadag, een initiatief van War Child dat aandacht vraagt voor miljoenen kinderen die opgroeien in oorlog. Terwijl wij ’s nachts rustig kunnen slapen, ligt hun wereld vol angst, geweld en onzekerheid.
War Child roept iedereen in Nederland op om op 13 november in pyjama naar school, werk of de supermarkt te gaan — of om gewoon op straat te laten zien dat je meeleeft met deze kinderen. Want vrijheid betekent ook dat je veilig kunt slapen en dromen.
Amstelveen, doe mee!
Ook in een stad als Amstelveen mogen we best stilstaan bij wat het betekent om vrij te zijn. Trek die pyjama niet alleen thuis aan, maar laat buiten zien dat je meedoet. Hoe meer mensen zich laten zien, hoe sterker de boodschap dat wij niet onverschillig zijn.
Of je nu meedoet met je klas, collega’s, buren of alleen — maak er iets bijzonders van!
📸 Stuur je foto (met een korte toelichting) naar info@mijnamstelveen.nl, dan plaatsen we een selectie op MijnAmstelveen.nl. Laat zien dat Amstelveen wakker is voor kinderen die niet veilig kunnen slapen.
Over Nationale Pyjamadag
- Datum: Woensdag 13 november
- Organisatie: War Child
- Doel: Aandacht voor kinderen in oorlog die niet veilig kunnen slapen
- Hoe doe je mee: Trek je pyjama aan op school, werk of buiten – en deel een foto!

Samen kunnen we een verschil maken. Want ieder kind heeft recht op een veilige nacht. 🌙
AI foto














