Oriëntaalse dansles in de Bolder Amstelveen
t/m
-
Locatie: Participe Wijkcentrum de Bolder, Groenhof 140, Amstelveen
In mei starten er wekelijkse Oriëntaalse danslessen in de Bolder.
De oriëntaalse dans (ook wel raqs sharqi of bellydance) is een dansvorm afkomstig uit het Midden-Oosten en Noord-Afrika waarbij de verschillende lichaamsdelen veelal onafhankelijk van elkaar bewegen. Oriëntaalse dans is eeuwenoud en is een verzamelnaam van Oosterse dansen die afkomstig zijn uit heel veel verschillende culturen.
Wat kan ik verwachten van de les?
Oriëntaalse dans is voor iedereen; in elke vorm, met elke achtergrond en op elke leeftijd. We gaan dansen op Oriëntaalse muziek. We gaan aan de slag met de techniek, souplesse en lichaamsbewustzijn. Je hebt geen (dans)ervaring nodig om mee te doen. Heb je deze wel? Dan is er extra uitdaging in de les voor jou mogelijk.
Wanneer zijn de lessen?
De lessen zijn op woensdagavond van 20.00 tot 21.00 uur. Het zijn 7 lessen; we starten op 7 mei en de laatste les is op 18 juni 2025. Instromen kan op elk moment, een enkele les volgen kan ook.
In welke taal wordt de les gegeven?
De lessen worden in het Nederlands en Engels gegeven.
Wat betaal ik voor de les?
Een eerste proefles is gratis! Daarna is het per losse les 7 euro, of 3.50 euro met een Amstelveen pas. Kun je het lesgeld niet betalen? App dan ‘subsidie’ naar Luc 06 - 166 169 51
Wat is het adres?
De locatie is Participe Wijkcentrum de Bolder, Groenhof 140 in Amstelveen. We dansen in de zaal beneden. Rondom de Bolder en winkelcentrum Groenhof is er gratis parkeren.
Hoe kan ik aanmelden voor de les?
Geef je op via een app of sms naar Jadira, telefoonnummer 06 - 170 173 15
Voor meer informatie of contact:
Telefoon 06 – 170 173 15
Email info@jadiradance.com
Deze danslessen zijn tot stand gekomen in samenwerking met:
Gemeente Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Platform C
Participe Amstelland
Amstelidee