Rocket Guy EEN ELTON JOHN TRIBUTE @ P60
t/m
Locatie: P60 Amstelveen
Vers van het succes van de Face to Face-tour in 2022, met Alexander Broussard en The Billy Joel Experience, komt ‘Rocket Guy’ terug naar de Nederlandse podia, met Guy Harris als Sir Elton John!

Het glinsterende concept is gebaseerd op de alle grootste hits van Sir Elton John, de onbetwiste Britse glamourkoning van de rockpiano, ondersteund door de geweldige band van Rocket Guy, bestaande uit: Eddie Volkers (drums), Toni Sprokkelenburg (gitaar), Martin van Gulik (toetsen) en Raymond van Wersch (bas).
Over Guy Harris:
Als een succesvolle pianozanger in zijn eigen recht, nam Guy de rol van Elton John over na jarenlang optreden bij Crazy Piano’s en over de hele wereld in de pianobar-markt, meest recentelijk zelfs in de Ziggo Dome als toetsenist voor de beroemde ‘The Billy Joel Experience’ in ‘Battle of the Tribute Bands’ voor SBS6.
Al sinds zijn prille jeugd speelt Guy Harris piano op een hoog niveau. Guy heeft zijn muzikale opvoeding genoten bij St. George's Chapel in Windsor Castle en de Royal Schools of Music. Met vocale studies onder David Lowe (King Singers, Cambridge) en David Aldred (English National Opera) leert Guy de fijne kneepjes van het vak. Guy brengt een natuurlijke en aangeboren flamboyantie naar de jonge Elton met heldere zang. Vanzelfsprekend toont Guy een diepe waardering voor de pianistische energie die de pure rock and roll van Engeland’s grootste pianist aller tijden definieert.
Op 10 februari staan zij live op het podium van Poppodium P60 Amstelveen. Kaarten zijn beschikbaar via: https://p60.nl/rocket-guy