mijn Amstelveen
zondag 15 juni 2025
  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Wijknieuws
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
20°
Files

Tentoonstelling Kishio Suga – Where Both Sides Meet

28 juni 2025
11:00 - 17:00
Locatie: Cobra Museum

Vanaf 28 juni toont Museum Cobra in Amstelveen baanbrekende Japanse kunst in de tentoonstelling Kishio Suga – Where Both Sides Meet. Ditwordt gevierd met verschillende activiteiten en het openingsweekend valt bovendien samen met het Japan Festival 2025. Bezoekers kunnen zich in het laatste weekend van juni dus volledig onderdompelen in Japanse sferen. In Museum Cobra ervaar je een verstilde wereld vol indrukwekkende installaties van Kishio Suga en kun je deelnemen aan allerlei workshops, terwijl op het Stadsplein een kleurrijk festival plaatsvindt vol dans, muziek, heerlijk eten en meer.

Kishio Suga – Where Both Sides Meet is te zien van 28 juni t/m 26 oktober 2025. Meer informatie: museumcobra.nl

Grensverleggende installaties
De Japanse beeldhouwer en installatiekunstenaar Kishio Suga laat in zijn werk de grens tussen mens, natuur en kunst vervagen. Museum Cobra presenteert de eerste tentoonstelling van Suga in ons land, in lijn met de ambitie om bezoekers te laten kennismaken met grensverleggende kunst van over de hele wereld. Suga is een sleutelpersoon binnen de Japanse Mono-ha beweging, waarin natuurlijke en industriële materialen een nieuwe betekenis krijgen. In zijn ‘situaties’ benadrukt hij zowel de fysieke kwaliteiten van de materialen als de onderlinge relatie en de verbinding met de omgeving.

Tijdens het openingsweekend komen eeuwenoude Japanse tradities tot leven. Museum Cobra organiseert verschillende workshops op 28 en 29 juni. Tijdens een workshop worden de fijne kneepjes uitgelegd over het snijden van authentieke Ainu-patronen in een houten onderzetter.

Deze patronen vertellen verhalen geïnspireerd op de natuur. Dezelfde patronen staan ook centraal tijdens een borduurworkshop. Deelnemers maken twee lapjes, waarvan er één mee naar huis mag worden genomen en de ander meereist naar Japan om deel uit te maken van een groot patchworkproject. De inspirerende manga-workshop is een must voor liefhebbers van de expressieve stijl van Japanse strips. Je brengt je tekenvaardigheden naar een hoger niveau en kunt je eigen manga-personages tot leven laten komen. Kijk op de website voor meer informatie en aanmelden.

Meer informatie: museumcobra.nl

Door: Cobra Museum

Ga terug

Volg ons

Kopij voor UITagenda

UitAgenda Amstelveen

15 juni 202511:00 - 17:00

Museum JAN: Ontdek de magie van Ossip Zadkine
Museum JAN

15 juni 202511:00 - 18:00

Historische tram langs Amsterdamse Bos naar Amstelveen
Visit Amstelveen

15 juni 202511:00

High wine bij Wijngaard de Amsteltuin
Wijngaard de Amsteltuin

Volledige UitAgenda
  • Bankras Kostverloren
  • Bovenkerk
  • Buitengebied Amstelveen
  • Elsrijk
  • Groenelaan
  • Keizer Karelpark
  • Nes a/d Amstel
  • Oude dorp
  • Patrimonium
  • Randwijck
  • Stadshart
  • Uilenstede Kronenburg
  • Waardhuizen Middenhoven
  • Westwijk
  • Amstelveen breed
  • Regio breed
Maribenart in Beeld
Zomerfeest in Bovenkerk
Enjoy Kinderparade

Rubrieken

  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Wijknieuws
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport

Menu

  • Berichten insturen
  • Advertorials
  • Wie en Wat is MijnAmstelveen
  • Contact
  • Word Sponsor van MijnAmstelveen
  • Over Stichting MijnAmstelveen
  • MijnAmstelveen ANBI
  • Disclaimer
Conchita Willems
Buurtkamer KKP
Activiteiten in Amstelveen
Visit Amstelveen
Japan Festival 29 juni
Bacchus Wijnfestival juni 2025

Deel deze pagina

  • Share
  • Share
  • Share
  • Pin

Hoofdsponsor

Sponsors

Poppodium P60
Maribenart
mijn Amstelveen

© 2025 mijn Amstelveen