Boeklancering De liefdes van Marie Curie in Amstelveen
-
Locatie: Libris Venstra in Amstelveen.
De Amstelveense schrijver Jacobine van den Hoek duikt in haar vierde boek in het bewogen leven van Marie Curie
De liefdes van Marie Curie verschijnt op 15 september en is verkrijgbaar in de boekhandel. Het boek verschijnt daarnaast als e-book en luisterboek en is ook beschikbaar via Bookchoice, Kobo en Spotify.
Boeklancering in Amstelveen
Voor Amstelveense lezers is er bovendien een mooie gelegenheid om de schrijfster zelf te ontmoeten. Op donderdag 24 september vindt de officiële boeklancering plaats bij Libris Venstra in Amstelveen.
De boeklancering duurt van 17.30 tot 19.00 uur. Wie erbij wil zijn, kan zich vooraf aanmelden.
Met De liefdes van Marie Curie voegt Jacobine van den Hoek een nieuw hoofdstuk toe aan haar schrijverscarrière. En misschien zorgt haar kijk op Marie Curie er wel voor dat lezers na het dichtslaan van het boek niet alleen anders naar de beroemde wetenschapper kijken, maar vooral naar de vrouw die achter haar uitzonderlijke levensverhaal schuilging.
