mijn Amstelveen
zondag 6 juli 2025
  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Wijknieuws
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
18°
Files

Padel Classics Amstelveen: Het zomerevenement voor padelliefhebbers!

31 augustus 2023 t/m 3 september 2023
17:00 - 23:00
Locatie: Grutterij 1

Padel Mate Club Amstelveen kondigt met trots de eerste editie van Padel Classics Amstelveen aan. Van 28 augustus tot en met 3 september 2023 wordt de club voor een week omgetoverd tot een zomerparadijs, waar padelspelers kunnen genieten van fanatieke wedstrijden, een gezellige sfeer en een onvergetelijk feest.

Padel Classics Amstelveen biedt de perfecte gelegenheid voor padelliefhebbers om op hun eigen niveau deel te nemen aan het toernooi. Of je nu een ervaren speler bent, of nieuw bent in de sport, er is plek voor iedereen. Zo zijn er twee categorieën - beginner en intermediate - waardoor spelers zich kunnen meten met gelijkwaardige spelers. Er zijn aparte klassen voor mannen en vrouwen, al biedt Padel Classics ook de mogelijkheid om je in te schrijven voor de gemengde dubbel. De wedstrijden vinden dagelijks plaats tussen 17:00 en 23:00 uur, waardoor het zomeravond-gevoel gegarandeerd is. Ben je nog niet heel zeker van je vaardigheden in het padel? Door de structuur van het toernooi speelt ieder team meerdere wedstrijden, zodat niemand teleurgesteld naar huis gaat.

Deelnemers kunnen niet alleen genieten van het competitieve aspect, maar ook van een gezellige, dagelijkse barbecue waar heerlijk eten en drankjes worden geserveerd. Dit biedt spelers de gelegenheid om te ontspannen en te socializen vóór, tijdens en na de wedstrijden. Een van de hoogtepunten van het evenement is het spetterende feest op vrijdagavond, waar de zomerse sfeer, hapjes, drankjes en de DJ je meenemen naar een ware vakantie-vibe.

Inschrijvingen voor Padel Classics Amstelveen zijn geopend en spelers kunnen zich aanmelden via deze link. Voor meer informatie over Padel Classics Amstelveen, kun je terecht op de website www.padelclassicsamstelveen.nl of neem contact op via padelclassicsamstelveen@gmail.com

Schrijf je nu in (voor 21 augustus) en maak je klaar voor een nazomerse week vol sportiviteit, plezier en gezelligheid.

Door: Bas Overboom

Ga terug

Volg ons

Kopij voor UITagenda

UitAgenda Amstelveen

6 juli 202514:00 - 17:00

Samen schilderen in Cobra-stijl tijdens Amstelveen Culinair 2025
Anna Wiersma

6 juli 202511:00 - 18:00

Historische tram langs Amsterdamse Bos naar Amstelveen
Visit Amstelveen

6 juli 202514:00 - 16:30

Dansen met de Hansen in De Meent
Participe

Volledige UitAgenda
  • Bankras Kostverloren
  • Bovenkerk
  • Buitengebied Amstelveen
  • Elsrijk
  • Groenelaan
  • Keizer Karelpark
  • Nes a/d Amstel
  • Oude dorp
  • Patrimonium
  • Randwijck
  • Stadshart
  • Uilenstede Kronenburg
  • Waardhuizen Middenhoven
  • Westwijk
  • Amstelveen breed
  • Regio breed
Maribenart in Beeld
Zomerfeest in Bovenkerk
Amstelveen Culinair

Rubrieken

  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Wijknieuws
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport

Menu

  • Berichten insturen
  • Advertorials
  • Wie en Wat is MijnAmstelveen
  • Contact
  • Word Sponsor van MijnAmstelveen
  • Over Stichting MijnAmstelveen
  • MijnAmstelveen ANBI
  • Disclaimer
Conchita Willems
Buurtkamer KKP
Activiteiten in Amstelveen
Visit Amstelveen

Deel deze pagina

  • Share
  • Share
  • Share
  • Pin

Hoofdsponsor

Sponsors

Poppodium P60
Maribenart
mijn Amstelveen

© 2025 mijn Amstelveen