mijn Amstelveen
vrijdag 22 mei 2026
  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Wijknieuws
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
  • Vrouwencirkel Amstelveen
  • Verkiezingen voorbij, en nu?
19°
Files

Amsterdam Klezmer Band in P60

1 november 2024
20:00 - 22:26
Locatie: P60

Mix een dosis klezmer met een snufje jazz, voeg daar een scheutje Balkan aan toe, en voilà, je hebt het recept voor Amsterdam Klezmer Band. Bras, contrabas, accordeon en percussie versterken elkaar met pulserende grooves vol subtiele, maar toch rauwe energie. De band laat het publiek graag zweten, maar kan je ook laten wegdromen met soulvolle klaagzang.

Over de Amsterdam Klezmer Band:
De Amsterdam Klezmer Band begon in 1996 als een groep straatmuzikanten die traditionele Jiddische muziek speelde. 25 jaar later is de band uitgegroeid tot een internationaal gevierde band met een ijzersterke live reputatie. Gedurende die tijd is de band erin geslaagd om altijd op de radar te blijven en over de hele wereld te toeren. Intussen hebben ze een publiek opgebouwd van kenners die al vele jaren van hen houden. Hun muziek inspireert collega-muzikanten van uit Latijns-Amerika tot aan Rusland, wat resulteert in vele kleurrijke AKB-covers die vindbaar zijn op YouTube.

Intussen heeft de band maar liefst 19 albums uitgebracht en vele succesvolle samenwerkingen gedaan met onder andere Söndörgő. Amsterdams Andalusisch Orkest, Galata Gypsy en Lilian Vieira.

In 2024 verscheen hun album “Bomba Pop”, geproduceerd door de Weense DJ/producer Dunkelbunt. Na 26 jaar klinkt de band nog steeds actueel, waarbij klezmer wordt gebruikt als fundament maar waar bovenop een kleurrijk en gevarieerd muzikaal geheel wordt neergezet. Onnavolgbaar, swingend en origineel.

Op vrijdag 1 november staan zij live op het podium van P60 Amstelveen en jij kan daarbij zijn! Voor kaarten, kijk op: https://p60.nl/2024/AKB-bomba-pop

foto P60

Door: P60

Ga terug

Volg ons

Kopij voor UITagenda

UitAgenda Amstelveen

22 mei 2026 08:00 - 17:00

Vrijdagmarkt gezelligste markt van Amstelveen!
Vrijdagmarkt

22 mei 2026 14:00

Wandelgroep voor ouderen, start bij Huis aan de Poel
De Keizer

22 mei 2026 17:30 - 19:30

Buurtborrel in wijkcentrum de Bolder
De Bolder

Volledige UitAgenda
  • Bankras Kostverloren
  • Bovenkerk
  • Buitengebied Amstelveen
  • Elsrijk
  • Groenelaan
  • Keizer Karelpark
  • Nes a/d Amstel
  • Oude dorp
  • Patrimonium
  • Randwijck
  • Stadshart
  • Uilenstede Kronenburg
  • Waardhuizen Middenhoven
  • Westwijk
  • Amstelveen breed
  • Regio breed
Speelbadjes 2026
Verkiezingen voorbij en nu?
Keizer Karelpark viert 100 jaar – vier mee!
Poeldag SportExperience

Rubrieken

  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Wijknieuws
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
Conchita Willems
Vrouwencirkel Amstelveen
Buurtkamers KKP
YOUTUBE MijnAMSTELVEEN

Menu

  • Advertorials
  • Over Stichting MijnAmstelveen
  • Word Sponsor van MijnAmstelveen
  • Berichten insturen
  • Contact
  • Wie en Wat is MijnAmstelveen
  • MijnAmstelveen ANBI
  • Disclaimer
Activiteiten in Amstelveen
Visit Amstelveen
Amstelllanddag 2026

Deel deze pagina

  • Share
  • Share
  • Share
  • Pin

Hoofdsponsor

Sponsors

Poppodium P60
mijn Amstelveen

© 2026 mijn Amstelveen