Lezing mode en Piet Paris
-
Locatie: Museum JAN
Voor deze mode lezing heeft Museum JAN gastspreker Renee van der Hoek uitgenodigd om de bezoekers bij te praten over de laatste ontwikkelingen in de mode. Als collega van Piet Paris aan de Koninklijke Academie in Den Haag heeft Van der Hoek uitgebreide kennis van de mode-illustraties van Piet Paris. In haar lezing zal zij ook andere modeontwerpers belichten die opvallen in de tentoonstelling.
Voorbeelden zijn: Viktor & Rolf, Claes Iversen, Spijkers en Spijkers, BENCHELLAL, Ronald van der Kemp, Loïs Brandsen, Schepers Bosman, Stijn Koks en DIED. Wat zijn hun achterliggende concepten en hoe verhouden deze zich tot thema's als lijnen, vorm, kleur en ziel? Wij nodigen u uit om samen met Van der Hoek de essentie van modeontwerp te komen verkennen.
Renee van der Hoek (1990) is freelance curator en onderzoeker. Momenteel werkt zij als projectleider Programma's & Inhoud bij State of Fashion, een internationaal modeplatform dat pioniers op het gebied van ontwerp, onderzoek en business met elkaar verbindt. Van der Hoek is tevens collega van Piet Paris aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, waar ze lesgeeft in het vak 'Fashion & Textile Theory + Context'.
Inloop vanaf 19:00, start lezing 19:30
Normaal: € 7,50
Student: € 5,00
Vriend van Museum JAN: gratis
https://nl.museumjan.nl/events...