mijn Amstelveen
woensdag 29 april 2026
  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Wijknieuws
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
  • Vrouwencirkel Amstelveen
  • Verkiezingen voorbij, en nu?
14°
Files

Docu in Cinema Amstelveen & Concert in P60

26 januari 2023 t/m 27 januari 2023
19:00 - 22:23
Locatie: Cinema

Donderdag 26 januari om 19.00 uur vertoont Cinema Amstelveen de documentaire Walking in the Opposite Direction over het leven van The Sound zanger, Adrian Borland. In P60 is daarna om 21.00 uur het concert van The Sound Undercover.

P60 en Cinema Amstelveen bieden fans van The Sound een complete avond uit aan.

DOCUMENTAIRE

In 2016 verscheen de documentaire “Walking In The Opposite Direction” van de Nederlandse documentairemaker Jean-Paul van Mierlo (en regisseur Marc Waltman). Een prachtige inkijk in de hoogtijdagen van The Sound en in het leven van zanger Adrian Borland (1957-1999) in het bijzonder. Op 41-jarige leeftijd pleegde hij, die steeds meer last kreeg van een Schizofrene aandoening zelfmoord. Walking in the Opposite Direction, vernoemd naar een van Borlands songs, doet zijn levensverhaal uit de doeken aan de hand van zeldzaam archief materiaal, interviews met voormalige bandleden en muziekcritici, en gesprekken met zijn vader en vriendinnen. Adrian Borland zelf vertelt zijn eigen versie via zijn songs. Een ware must voor liefhebbers van de New Wave uit begin jaren tachtig!

THE SOUND UNDERCOVER

Voor velen is The Sound nog altijd dé nummer 1 van de jaren tachtig. Dit geldt zeker ook voor zanger Erny Green (oa zanger in Joy Division Undercover) die een grote wens in vervulling ziet gaan met de aankomende tribute tour. Samen met de andere leden van Joy Division Undercover (gitarist Henk Koorn wordt vervangen door Rempe Kooij) zal hij een uitgebreide set spelen met nummers van de eerste drie albums (Jeopardy, From The Lions Mouth en All Fall Down). Denk bijvoorbeeld aan de Post Punk anthems ‘Missiles’ en ‘Winning’, waarbij de eerste het lijflied werd van een hele generatie die zich destijds verzette tegen de opkomst van kernwapens. De band bestaat naast zanger Erny Green uit Rempe Kooij (gitaar), Thijs Heij (Keyboards), Edwin Oranje (Bas) en Gerald Roerdinkveldboom (Drums).

Door: Diny Bonestroo

Ga terug

Volg ons

Kopij voor UITagenda

UitAgenda Amstelveen

29 april 2026t/m 30 april 2026 10:00 - 15:00

Kunstopia: creatieve workshops in de meivakantie

29 april 2026 18:00 - 22:00

Dungeons en Dragonsclub in de Blokhut
Stadsdorp Elsrijk

30 april 2026 18:00 - 22:00

Dungeons and Dragons (D&D) in De Blokhut van Elsrijk
Stadsdorp Elsrijk

Volledige UitAgenda
  • Bankras Kostverloren
  • Bovenkerk
  • Buitengebied Amstelveen
  • Elsrijk
  • Groenelaan
  • Keizer Karelpark
  • Nes a/d Amstel
  • Oude dorp
  • Patrimonium
  • Randwijck
  • Stadshart
  • Uilenstede Kronenburg
  • Waardhuizen Middenhoven
  • Westwijk
  • Amstelveen breed
  • Regio breed
Speelbadjes 2026
Verkiezingen voorbij en nu?
Keizer Karelpark viert 100 jaar – vier mee!

Rubrieken

  • Nieuws
  • Maatschappij
  • Verhalen en Beelden
  • Wijknieuws
  • Duurzaamheid en Natuur
  • Verkeer en Mobiliteit
  • Sport
Conchita Willems
Vrouwencirkel Amstelveen
Buurtkamers KKP
YOUTUBE MijnAMSTELVEEN

Menu

  • Advertorials
  • Word Sponsor van MijnAmstelveen
  • Berichten insturen
  • Over Stichting MijnAmstelveen
  • Contact
  • Wie en Wat is MijnAmstelveen
  • MijnAmstelveen ANBI
  • Disclaimer
Visit Amstelveen
&Holland Magazine

Deel deze pagina

  • Share
  • Share
  • Share
  • Pin

Hoofdsponsor

Sponsors

Poppodium P60
mijn Amstelveen

© 2026 mijn Amstelveen